ד״ר יעל שפירא גליץ
מומחית אף אוזן גרון | הפרעות קול, נשימה ובליעה

חוות דעת והמלצות של מטופלים

ד״ר יעל שפירא גליץ עברה תהליך הסמכה ארוך שנים, אשר החל בגיל 18 עם הקבלה ללימודי רפואה במסגרת תוכנית העתודה של צה״ל. סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ב״הדסה״ בהצטיינות, ביצעה סטאז׳ בבית החולים איכילוב ועברה את בחינות ההסמכה בהצלחה בגיל 26 והוכרה כרופאה. שירתה כרופאה צבאית, ואת ההתמחות ביצעה בבית החולים ״קפלן״ ברחובות כשסיימה את ההתמחות ב-2019. במהלך 2019 ו-2020 ביצעה התמחות-על בניתוחי גרון בניו יורק.

לקריאת קורות החיים המלאים

פרסום חוות דעת אישית אודות

הטיפול אצל ד״ר יעל שפירא גליץ

עברת טיפול, בדיקה או ייעוץ אצל ד״ר שפירא גליץ? בטופס הבא ניתן למלא חוות דעת אישית. כמובן שניתן לפרסם את חוות הדעת בצורה אנונימית לחלוטין אם תרצו בכך.

נשמח גם לחוות דעת בגוגל – בקישור הזה.

תודה רבה על השיתוף וההמלצות.

הוספת חוות דעת

הגענו מהצפון במיוחד בשבילך

ביקרנו אצל דר׳ שפירא גליץ שהתגלתה כרופאה מאד אנושית, מקצועית ובעיקר נחושה לסייע ועזור בבעיה. אנו מודים לה על האבחון המקצועי הסבלנות הרבה ובעיקר על האנושיות שהפגינה כלפי בנינו שעבר את הבדיקה ממליצים בחום על דר׳ שפירא גליץ

מעיין ר.
גליל עליון

רופאה מדהימה!

רופאה מדהימה, מקצועית וסבלנית. בדקה אותי בצורה מקיפה ועלתה על בעיה ששני רופאים לפניה כלל לא מצאו. הסבירה את דרכי הטיפול בצורה נעימה ונתנה המלצות מדויקות להמשך. ממליצה בחום!

עדי א.
גבעתיים

אחת הרופאות הטובות שפגשתי

עברתי לפני שבוע ניתוח במיתר הקול אצל יעל הענקית. אחת הרופאות הטובות שפגשתי ממרום ימי ניתחה אותי במיתר הקול לפני כשבוע בזכותה ניגשתי רגוע לניתוח שעבר בהצלחה מרובה .ממליץ מקול הלב. תודה יעל בזכותך מקווה שאוכל שוב לצעוק ולדבר כמו שתמיד אהבתי ….

 

דב צלם אמנותי
גבעת שמואל

רופאה עם נשמה

בתאריך 28.10.20 הייתי בטיפול אצל ד"ר יעל ופשוט היא הייתה ממש מעולה.

עברתי הרבה רופאי א.א.ג אך כמוך עדיין לא נתקלתי.

המון תודה על המסירות, עדינות ומקצועיות.

יעקב ח.
רמת גן

אבחנת הבליעה שהצילה את חיי

כשפגשתי את ד״ר שפירא גליץ, הופתעתי מכמה שהיא נראית צעירה, אבל הופתעתי שבעתיים מהמקצועיות שלה בתהליך הבדיקה והאבחון. הגעתי לקליניקה עם בעיית כחכוח קלה ובעקבות בדיקת סיב אופטי (שהיתה הרבה יותר נעימה ממה שחששתי) ד״ר שפירא גליץ אבחנה לי נגע שפיר שרופא אחר פספס ושהצריך בדיקה מעמיקה יותר. תודה רבה!

ישראל ש.
תל אביב

צרידות היא לא גזר דין שתיקה

הקול שלי מאז ומתמיד עשה בעיות, אמרו לי שאני הורסת את הגרון שלי, אבל ככה אני מדברת. בתור מורה לכיתות ו׳, אין מה לעשות ואני מוצאת את עצמי מדברת שעות ברצף… עד כדי כך שאני קיבלתי מספר פעמים פקודות מהרופאים לשתוק וכתוצאה מכך יצאתי לחופשות מחלה. הגעתי לד״ר יעל לבדיקת סיב למיתרי הקול, ובעקבות הבדיקה הבנתי את הנזק שאני גורמת למיתרי הקול שלי ושאני צריכה טיפול אצל קלינאית תקשורת.

מיכל ט.

החיוך חזר אחרי בדיקת הבליעה

עכשיו שהשארתי את אימא במיטה עם חיוך אותנטי על פניה, מפה לאוזן, מעצם המחשבה שמחר בארוחת בוקר תוכל לאכול פרוסת לחם עם גבינה לבנה כמו שהיא אוהבת – אני רוצה להודות לכן על הרגישות, האנושיות והמקצועיות בהן ביצעתן את הבדיקה. ניהלתן סיטואציה מורכבת ביד רמה, הרגשנו שאנחנו מפקידות את אימא בידיים בוטחות ואמינות, וזה היה עבורנו רגע מכונן אחרי תקופה ארוכה של גישוש באפילה, חוסר ודאות וחרדה סביב נושא האכילה. תודה רבה רבה, מעומק הלב!!!

הבת של רוזה
נס ציונה